9

Cool. but little sad music video about typical New Year party in the post-USSR countries.

rare:
Ааа! Теперь захотелось переслушать любимые песни его исполнения 😆
8

Love the dark and depressive mood of this MV.

7

Most unexpected video i've seen in the last year.

VIEW 3 of 3 COMMENTS
semyon:
@elune_ Да вообще. 0_О Звучание очень качевое. А по профессии она - заведующая детсада, внезапно. Правда, говорит, что вживую на публику пока выступать у нее не получается
elune:
@semyon она качает не хуже Ники Минаж, флоу безупречный и голос прекрасно заточен под жанр, откуда только берутся такие самородки!
8

Strange music again. Today its kpop. Have fun - if you can. :-)

adriella:
strange! i like it :)
7

Just funny song about winter.

14

Hello.

Yesterday my travel was end, i'm come back home - after two flights (10 hours and, and 2 hours), and 4hours bus - that was very

tiring.

I visited Saint-Petersburg, Moscow, Phuket (Thailand), and little Murmansk. And I feel very strange myself, because everything went as I had planned (I usually fail to follow any plan - it is very morally difficult for me.
Read More

VIEW 8 of 8 COMMENTS
evoke:
That's the best thing about travel - meeting lovely new people!
semyon:
@shesuseless Absolutely agree
15

Hey, peoples, good news (for me, hehe)! - @Bretema releaced her new set, named "Namek". Love her figure and her absolytly deep sight. Support her, please - she is really deserves pink.


PS: and she have incredible ass :3

PPS: i dont know what is mean "namek", but if you read this in russian (намек) - its means "hint", or "reminder", or "allusion".
Read More

VIEW 4 of 4 COMMENTS
bretema:
hahaha, and namek... is a planet in Dragon Ball series
semyon:
@bretema Ah, i understand. Just dont see Dragon Ball anytime.
10

Best fem. Shepard cosplay in the world (in my own opinion).

Instagramm